9
Yes
None
1
Hledej
/sortiment/darkove-balicky-a-poukazy/

Dárkové balíčky a poukazy

Pokud si marně lámete hlavu nad tím, čím obdarovat Vaše blízké, zastavte se v některé z našich prodejen pro dárkový poukaz, anebo Vám na přání zhotovíme dárkový balíček. Nejlepší dárky jsou totiž ty, co se dají vypít a sníst 😉 Nabízíme také dárkové balíčky pro firemní klientelu. Pro více informací se nám ozvěte.
Thumbnail
Dárkové poukazy
Dárkové poukazy Image

Nové dárkové poukazy jsou konečně na světě! Nabízíme je v hodnotách 200,- a 500,- Kč.

Pokud si tedy marně lámete hlavu s vánočním, narozeninovým nebo jiným dárkem, poukaz k nákupu našich dobrot zaručeně potěší.

Dárkové balíčky
Dárkové balíčky Image

Rádi byste obdarovali své nejbližší a lámete si hlavu s tím, co pro ně vymyslet? Co třeba nevšední a zajímavý dárkový balíček? Nejlepší dárky jsou přece ty, co se dají vypít a sníst!

Na přání Vám zhotovíme dárkový balíček z dobrot, které si buď můžete sami vybrat, anebo Vám balíček vytvoříme sami ve Vámi zvolené hodnotě.

Vánoční dárkové balíčky
Vánoční dárkové balíčky Image

Pro firemní zákazníky připravujeme dárkové balíčky z vybraných dobrot a delikates. Balíčky Vám navíc opatříme firemním „brandingem“ nebo třeba originálním a netradičním přáním obdarovanému, záleží jen na Vaší fantazii.

Udělejte radost svým obchodním partnerům, zaměstnancům nebo svým nejbližším netradičním dárkem, který se dá navíc celý vypít a sníst!

Dárkové bedýnky
Dárkové bedýnky Image

Na přání Vám zhotovíme dárkovou bedýnku z dobrot, které si buď můžete sami vybrat, anebo Vám bedýnku vytvoříme sami ve Vámi zvolené hodnotě.

Produkty, které do nich vkládáme, mají dlouhou trvanlivost a dají se skladovat v běžné pokojové teplotě. Tvoříme je s maximální pečlivostí a řídíme se heslem: „Nejlepší dárky jsou ty, které se dají vypít a sníst“.

Dárkové poukazy Image
Dárkové poukazy
Nové dárkové poukazy jsou konečně na světě! Nabízíme je v hodnotách 200,- a 500,- Kč. Pokud si tedy marně lámete hlavu s vánočním, narozeninovým nebo jiným dárkem, poukaz k nákupu našich dobrot zaručeně pot... Chci se dozvědět více....
Dárkové balíčky Image
Dárkové balíčky
Rádi byste obdarovali své nejbližší a lámete si hlavu s tím, co pro ně vymyslet? Co třeba nevšední a zajímavý dárkový balíček? Nejlepší dárky jsou přece ty, co se dají vypít a sníst! Na přání Vám zhotov... Chci se dozvědět více....
Vánoční dárkové balíčky Image
Vánoční dárkové balíčky
Pro firemní zákazníky připravujeme dárkové balíčky z vybraných dobrot a delikates. Balíčky Vám navíc opatříme firemním „brandingem“ nebo třeba originálním a netradičním přáním obdarovanému, záleží jen na V... Chci se dozvědět více....
Dárkové bedýnky Image
Dárkové bedýnky
Na přání Vám zhotovíme dárkovou bedýnku z dobrot, které si buď můžete sami vybrat, anebo Vám bedýnku vytvoříme sami ve Vámi zvolené hodnotě. Produkty, které do nich vkládáme, mají dlouhou trvanlivost a dají ... Chci se dozvědět více....

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.