JAK TO VŠECHNO ZAČALO     

Jak to všechno začalo a jak jsme se stali sýraři? Na počátku všeho byl překvapivě jeden Holanďan a pak se v prosinci léta páně 2011 objevil naivní blázen se spoustou představ a snů. Z představ vystřízlivěl a sny mu zůstaly, ale to je zase jiný příběh…

Naši první prodejnu jsme otevřeli v roce 2011 v Babicích u Uherského Hradiště. Další oblíbenou prodejnu provozujeme ve Veselí nad Moravou a mimo maloobchodního prodeje jsme se zaměřili také na velkoobchodní spolupráci.

Od prvopočátku našeho sýrového světa sázíme na vlastní dovoz sýrů přímo od výrobců či dodavatelů z Holandska a Francie. Jdeme si svojí vlastní cestou a neradi se na někoho vážeme. Proto také našim novým zákazníkům nabízíme spolupráci, která je rovněž k ničemu nezavazuje. Jsme si vědomi toho, že svoboda je ve světě podnikání obzvláště důležitá, a tak spolupráci nestavíme na smlouvách, ale na přátelském a férovém jednání.

Mimo originálních holandských goud u nás najdete sýry z Francie, Švýcarska, Anglie a Itálie, ovšem nezapomínáme ani na tuzemské farmáře a výrobce. V našich prodejnách si můžete také vybrat z množství nejrůznějších delikates, které jsme doplnili poctivým moravským vínem. Na prvním místě je pro nás vždy kvalita a nespokojíme se s ledasčím. Na přání Vám zhotovíme sýrovou mísu, dárkový balíček (také pro firemní klientelu), zajistíme obložené mísy a catering pro rodinné oslavy, firemní akce, rauty, degustace… Můžete nás také potkat na různých kulturních akcích, kde se rovněž snažíme držet náš vysoký standard prodeje. Stále na sobě pracujeme a jsme si vědomi toho, že je neustále co zlepšovat.

Děkujeme Vám za přízeň!

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.