PECORINO PEPATO SICILIANO D.O.P. – EXPLOZE CHUTI!

Sicilské pecorino z nepasterovaného ovčího mléka s kuličkami černého pepře. Chuťově až neuvěřitelný sýr, který Vám při každém soustu vykouzlí úsměv na tváři a říkáte si, že život je zase o něco krásnější.

Silná chuť ovčího vyzrálého sýra je doplněna chuťovou explozí každé kuličky pepře, kterou právě rozkousnete. Jestli jste milovníky pepře v jakékoliv jeho podobě, tak toto je sýr, který by neměl uniknout Vaší pozornosti.

Pecorino romano je podobný sýr, s drobivější strukturou, ale je ochuzeno právě o tu fantastickou chuť pepře.
Sýr je skvělý do sýrového bufetu, ideální v kombinaci s lehčím bílým vínem, klidně i sladším, a je naprosto zbytečné jej kombinovat s něčím dalším, protože černý pepř jej doplňuje naprosto fantasticky a jakýkoliv další chuťový vjem by byl již naprosto zbytečný a snad i rušivý. Prostě sýr, který si zamilujete, který Vám vždy vykouzlí úsměv na tváři a nebudete jej mít nikdy dost. Zastavte se u nás někdy ochutnat!

#pecorinopepato #formaggiosiciliano #formaggioitaliano #syrybabice #syryzbabic #ochutnejaneodolas #pepenero #bestheim #bestheimalsace #vinarstviknezihora #vinoknezihora

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.