PINZGAUER BIERKÄSE – SMRAĎOCH Z RAKOUSKÝCH ALP!

Smrdutý smraďoch až z dalekých Rakouských Alp, z oblasti Pinzgau, ležící kousek od Salzburgu. Pasterované kravské mléko, velice nízký obsah tuku v sušině (pouze 15%), výrazná chuť a ještě výraznější aroma, které nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o vskutku vyzrálý kousek. Výrazný zápach dodává sýru mazová kultura, kterou je sýr v průběhu zrání potírán.

Sýr je vynikající, jak již sám název napovídá, s pivem, ale naprosto bez problémů si jej dovedu představit také s výraznějším červeným vínem. Sýr je oživením každého sýrového bufetu, použít se dá také k běžné denní konzumaci, na nejrůznější smrduté pomazánky jako se dělají třeba z našich syrečků a méně vyzrálý a rozležený sýr si dovedu také dost dobře představit jako součást zeleninových salátů.
Bierkäse je také vhodný pro lidi, kteří mají problémy s laktózou. Sýr je bezlaktózový, jako všechny sýry od tohoto producenta.

A ještě jedna maličkost. Až budete přemýšlet o letní dovolené, tak tato oblast je pro léto jako stvořená. Krásnější louky a přírodu budete stěží hledat, vskutku to tam mají moc krásné!

#bierkase #pinzgauermilch #alpenkase #almsennerkase #syrybabice #syryzbabic #ochutnejaneodolas #smradochzrakous

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.