BEAN TO BAR ČOKOLÁDY – OD BOBŮ AŽ PO TABULKU ČOKOLÁDY!

Nově na našich pultech najdete čokoládové novinky od jednoho z nejlepších producentů ručně vyráběné čokolády v ČR, a tím není nikdo jiný, než uherskobrodská čokoládovna Janek.

Tou žhavou novinkou jsou vysokoprocentní Bean to Bar čokolády, tmavé z čokoládových bobů a kokosového cukru, s obsahem kakaové sušiny 60 – 100%, a také mléčné čokolády, rovněž z čokoládových bobů, kokosového cukru, kakaového másla a sušeného mléka. Poctivá ruční práce od samotných čokoládových bobů, až po hotovou tabulku čokolády!

Vyzkoušejte nevšední a delikátní kombinaci vysokoprocentní tmavé čokolády s některým vyzrálým sýrem z našeho pultu. Skvěle tyto Bean to Bar čokolády doplňují Weydeland sýry, například 36 měsíční Weydeland Rijck.

Tmavá vysokoprocentní čokoláda s kyselou chuťovou linkou v kombinaci s dobře vyzrálým, chuťově silným, slaným a mírně nasládlým sýrem vytváří ve Vašich ústech chuťovou kombinaci, která Vás nadchne a uchvátí hned po pár soustech. Skutečně nevšední kombinace chutí, které nebudete mít nikdy dost!

Spláchnout to můžete douškem kvalitního rumu, který je chuťově ideální k těmto top kvalitním čokoládám.

Anebo si ji prostě můžete vychutnat jen tak!

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.