WEYDELAND UNIECK – 60 MĚSÍCŮ DOKONALÉ CHUTI!

Weydeland Unieck je 60 měsíců vyzrálá holandská gouda z Beemster polderu, které bylo věnováno tolik starostlivosti a péče, až vznikl tento vskutku unikátní sýr s vytříbenou a snad až téměř dokonalou chutí.

Ačkoliv nejsem milovníkem příliš vyzrálých sýrů, musím říci, že tento Weydeland se vskutku povedl a je to neskutečný chuťový zážitek. I takto vyzrálá gouda je oproti jiným brokkel sýrům stále krásně vláčná, a to je právě ta unikátní vlastnost všech vyzrálých Weydeland sýrů, že i přes svoji zralost si oproti jiným přestárlým sýrům zachovávají krásně krémovitou chuť a vláčnou strukturu.

Každé sousto Weydeland Unieck Vám přímo exploduje v ústech. Ta síla chuti je vskutku silně návyková a nakažlivá.

Skvěle se tento sýr doplňuje s plátky dobře vyzrálého prosciutta a slzou sladšího bílého vína. Přímo geniální kombinací je potom chuťové snoubení s tmavou vysokoprocentní čokoládou. Ta dokáže chuť této goudy posunout ještě o nějaký ten stupínek výše. Doplňte tuto kombinaci kvalitním rumem a máte postaráno o dokonalý chuťový zážitek, který nikdy neomrzí.

Země původu Holandsko, provincie Noord-Holland (Beemster polder), kravské pasterované mléko a 60 měsíců zralosti, to je Weydeland Unieck, sýr, který léčí všechny chmury a deprese, sýr, co Vám vykouzlí úsměv na tváři, a dokáže, že na světě je přece jen krásně.

Zastavte se ochutnat!

#weydeland #weydelandunieck #weydelandkaas #brokkelkaas#beemster #prestarlagouda #petiletagouda #vankoetotkaas #syrybabice#syryzbabic #ochutnejaneodolas #milujemesyry #tonejlepsizholandska#radostvkazdemsoustu

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.