HEILEUVER KAAS – ECHTE BOEREN KAAS!

Heileuver kaasboerderij je malá rodinná farma v provinici Overijssel, kde již po několik generací vyrábějí fantastické farmářské sýry výhradně z nepasterovaného kravského mléka z vlastního chovu. Na chvíli pominu sýry a musím zmínit krajinu, ve které se farma nachází, protože ta je přímo kouzelná. Nebaví Vás válet se každé léto na pláži? Hledáte zajímavou dovolenou? Vřele doporučuji tuto farmu a její okolí, myslím, že to bude pro každého zážitek na celý život, protože to je zcela jiný svět, který bych přál každému alespoň na malou chvíli zažít. Všude zelené louky, všude pasoucí se dobytek, spousta farem, sýrů, jídla a dobrot. A ta krajina, ta je jako z pohádky. Vskutku úžasné!

Sýry, které tato farma produkuje, mají fantastickou, nekomerční chuť, bez aromat, bez barviv a dokonce bez jakýchkoliv konzervantů. Vidno, že to jde i bez chemie, z nepasterovaného mléka a přesto bez konzervantů. Chuťový zážitek je s běžnou komerční produkcí nesrovnatelný. Každý kousek sýra Vám vykouzlí úsměv na tváři, ať již mladá gouda, která je tak delikátně tučná a krémová, že si budete přát alespoň malý kousíček každý den, až třeba po starou a přestárlou goudu, se silnou a výraznou chutí, která se zase skvěle hodí k našemu bílému vínu. Vynikající jsou tyto sýry s nejrůznějšími bylinkami. Osobně mi hodně chutnají, protože bylinky nejsou v sýru příliš výrazné, spíše jen dokreslují zajímavou a nevšední chuť samotné goudy. Konec konců, můžete se sami přesvědčit, tyto sýry máme na pultě, tak se zastavte ochutnat!

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.