WEYDELAND – STARÁ KLASIKA V NOVÉM KABÁTKU!

Weydeland, to nejlepší z provincie Noord-Holland, změnil po dlouhé době svoji vnější podobu.

Weydeland V.S.O.C. (very superior old cheese – velmi vynikající starý sýr), který na našich pultech naleznete od prvopočátku naší existence, a je to nejprodávanější vyzrálý sýr, lépe řečeno nejprodávanější brokkel sýr, tak mění nejen vnější grafiku, ale také svůj dlouholetý název. Nyní tedy již pod novým názvem Weydeland Rijck. Co zůstává naprosto stejné, je jedinečná a nekompromisní chuť všech Weydeland sýrů, ta se naštěstí nezměnila, a proto máme tyto sýry stále tak rádi! Silně slaná a výrazná chuť se mísí s krémovou a delikátně nasládlou chuťovou linkou a právě tato chuťová kombinace dává všem vyzrálým Weydeland sýrům nezapomenutelný charakter. 

Přesto, že je Weydeland Rijck přestárlá brokkel gouda, stále si zachovává příjemně vláčnou konzistenci a netrpí syndromem „zatuchlosti“, jako tomu často bývá u dlouho zrajících a přestárlých sýrů. Těchto vlastností Weydeland sýrů je dosaženo specifickými podmínkami při zrání.

Weydeland Rijck by rozhodně neměl uniknout Vašemu zájmu! Skvěle se doplňuje s vyzrálejší uzeninou, italským prosciuttem, tyrolským špekem a nebo třeba schwarzwaldskou šunkou, velmi netypická, ale o to geniálnější a delikátnější je kombinace s tmavou, vysokoprocentní čokoládou, která dokáže chuť vyzrálého Weydelandu doslova „vytáhnout“ o několik chuťových pater výše. Vskutku úžasný chuťový zážitek, který můžete netypicky zakončit skleničkou kvalitního rumu. 

Fantazii chutí se meze nekladou!

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.