KOZÍ GOUDA A MOŘSKÉ ŘASY, BRILANTNÍ KOZÍ SÝR!

Kozí sýr a mořské řasy? Blbost! Totální krávovina! To nikdo nebude jíst! To si nikdo nekoupí! Absolutní blábol a nesmysl! Jak to vůbec může proboha chutnat? Takové a podobné úvahy se mi honily hlavou, když jsem na tento skvostný sýr prvně narazil. Čtvrt roku jsem nad ním přemýšlel, stále sbíral odvahu a přesvědčení, že to zase taková blbost není, no a pak jsem se odhodlal a koupil jeden koláč na ochutnání.

A najednou, najednou se z té blbosti, krávoviny a sýru, co nikdo nebude jíst a kupovat, vyklubal jeden z nejlepších kozích sýrů, jaké jsem měl doposud možnost ochutnat. Je vskutku fantastický, ryze čistá, netypicky lehká a delikátní chuť kozího sýra, doprovázená příjemnou chutí mořských řas, které připomínají něco mezi chřestem a kapustou Vás naprosto uchvátí.

Z prvopočátku člověk ani neví, že právě žvýká kozí sýr, protože na začátku sousta je kozí chuť velmi, velmi jemná, až téměř neznatelná, teprve na konci každého sousta se Vám v ústech plně rozvine typická chuť kozího sýra. Se skleničkou sladšího bílého vína, vskutku fantazie pro chuťové pohárky! 

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.