WEYDELAND O.C. – OLD CHEESE PAR EXCELLENCE!

Weydeland O.C. je vyzrálá gouda z provincie Noord-Holland, vyrobena z toho nejjemnějšího a nejsmetanovějšího mléka, které dokáží tamní kravičky vyprodukovat. To se odráží v celkové chuti a kvalitě tohoto sýra. Zraje přibližně 12 měsíců a na rozdíl od svých sourozenců Weydeland V.S.O.C. nebo Weydeland Snijdbaar není tento kousek tak vyzrálý a drobivý, ale drží si stále spíše jemnou, krémovou a vláčnou strukturu s drobnými krystalky soli. Právě jeho smetanově krémová chuť a jemnější vyzrálost je to, co by Vás na něm mělo zaujmout.

Chuť je již od začátku každého sousta výrazná, slaná s delikátní smetanovou krémovitostí. Vynikající je kombinace se sladším bílým vínem, kouskem sladkého ovoce a plátkem dobře vyzrálého prosciutta. A chcete-li si dopřát netradiční chuťový zážitek, vyzkoušejte kombinaci tohoto sýra s hoblinkami tmavé čokolády. Třeba právě z ČOKOLÁDOVNY JANEK, kterou najdete na našich pultech. Může se to zdát jako vaření pejska a kočičky, ale kombinace je to vskutku vynikající!

Martin Jurena

jednatel společnosti

info@syrybabice.cz

+420 777 755 810

Prodejna Babice:

Babice 294, 687 03

Babice u Uherského Hradiště

+420 774 742 609

Prodejna Veselí nad Moravou:

Chaloupky 140, 698 01

Veselí nad Moravou

+420 773 957 614

Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez souhlasu majitele Sýry Babice, s.r.o. zakázáno.